BetNow Casino

Güvenle, ışık hızında #Bitcoin, #Ethereum alın. Selçuk Geçer ve Icrypex CEO’su Gökalp İçer, yeni haftada #Bitcoin fiyatının 42.000 dolar …

source

31 COMMENTS

  1. Hocam sayfanıza çok geç düşüyor video. Gökalp beyin analizleri benim için çok önemli. Sırf senin analizlerin için çöp bir sayfayı takip etmek zorunda kalıyorum. Lütfen aynı anda yayınlansın. Bu selçuk geçer sen yokken bitcoin balon falan diyor.

  2. Beni burada nankörlük ile suçlayanların Sayın Selçuk geçer e karşı şunu bilmesi lazım Nankörlük çok ağır bir kelime oluyor bu ifade reddedildi. bizi de pek çok kişiyi de piyasa davranışını ve yatırımcı algısını hesaba katmayan ama bir o kadar gerçekçi ekonomik ekollere uyan yorumları ve iddiaları ile terste bırakan hiç kar realizasyonu dan bahsetmeyen birazda kar almak gerekir demeyen ne olur ne olmaz %50 kar cepte güzeldir değil mi? demeyen Selçuk geçer dir Allah'tan %30 Oradan da kendisini dinlemeyip dolar bozdum da hem de 7.90 ve 8.15 seviyesinden kendi iradem ile… Ve hemen tam zamanında Bitcoin aldım şu an Keşke bütün dolardan çık saymışım diyorum işte yüzde yetmiş dolarda kalmama sebep dolar 10 lira olacak diyen Selçuk geçer Bunu nereye koyacağız Elbette doğru söylüyor doları bir gün 10 lira olacak 2025 2027 2030 ne zaman ana ne zaman Ben söyleyeyim mi? 2023'te ancak 10 lira olacak ama Bitcoin ETH treni de çok dan kaçacak… son olarak yine T en azından 8 seviyelerine kadar dolarda kalmamı da sağlayan Selçuk Bey'e teşekkür ederim ama hala zaman vermeden bu doların düşmesini geçici olduğunu söylüyor

  3. İyi yayınlar. Sizlere güveniyoruz. Sizi Selçuk Bey sayesinde tanıdım. Şu an MÜŞTERİNİZİM. Müşteri temsilcileriniz (SEBA HANIM) müşterileriniz ile ilgilenmiyor. Belki 10 sefer aradım, "şuan telefonda, müsait olunca sizi arayacak" diyorlar. AMA ASLA SEBA HANIM GERİ DÖNÜŞ YAPMIYOR. Gökalp Bey, bu sizin imajınızı bozuyor.

  4. Biz Millet olarak sağlamcıyız. Örnek 150.000 TL varsa 100 bin altında 30 bin Gümüşte Sağlam Bankada , 20bin Criptolarda. Criptoda güzel kar görüyorum ama asla tüm paramı Criptoya gömmem. Çok insan bu şekilde düşünür diye tahmin ediyorum. Ethereum aratacak biliyorum, Bitcoin artacak biliyorum ama asla tüm paramı buraya gömmem. Neden mi ? Nedenini hiç bilmiyorum… Ama elimdekinin hepsi ile criptoya girmem.

  5. Bitcoin de düşüş dönemi başlayacak ve altcoinlere geçiş olacaktır. Hiçbir şey süreklilik arz etmez. Bitcoinin düşmesi alımda artışlara neden olacaktır ve kar marjı daha fazla olacaktır. Size de iyi çalışmalar.

  6. ben avaxı Kripto sözlükte Gökay Beyin katılımında icrypex sayesinde kesfettim. temel analiz babında Emin hocayı dinleyince Bende müthiş bir proje oldugunu ve ilk 10 da olacağını düşünüyorum.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here